KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14996116
nr 1499 6116
Olle Gustafsson
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, stilleben. Olja på pannå, 71x59 cm, yttermått inklusive ram: 89x75 cm
Olle Gustafsson, svensk målare född 1934.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:58:00
31/10 16:33:01